ارائه آخرین شانس مایکروسافت به کاربران

مطالب
ارائه آخرین شانس مایکروسافت به کاربران

ارائه آخرین شانس مایکروسافت به کاربران

ارائه آخرین شانس مایکروسافت به کاربران

شرکت مایکروسافت قصد دارد تا آخرین شانس‌های به‌روزرسانی رایگان به آخرین نسخه از سیستم عامل ویندوز را به کاربران خود ارائه کند و در این راستا قرار است تا اعلاناتی با ابعاد تمام صفحه نمایش برای کاربران به نمایش در بیاید.

ماجرای به‌روزرسانی رایگان به ویندوز ۱۰ را می‌توان اقدامی مثبت از سوی مایکروسافت برای ارائه خدمات به کاربران این سیستم عامل به‌حساب آورد ولی از سوی دیگر این امر موجب تشدید افت فروش در بازار کامپیوترهای خانگی شده است.

همان‌طور که خوانندگان عزیز مسلما اطلاع دارند، این بروز رسانی برای ویندوزهای ۷،۸ و ۸.۱ دار دسترس بوده است ولی مایکروسافت قصد دارد تا به‌زودی این روند را تغییر بدهد. بر اساس گزارش‌ها، به‌روزرسانی رایگان به ویندوز ۱۰ در زور بیست و نهم ماه میلادی جاری به پایان خواهد رسید و به همین دلیل نیز مایکروسافت قصد دارد تا کاربران خود را از پایان این فرصت آگاه سازد.

بر اساس این برنامه قرار است تا کاربران نسخه‌های مجاز برای دریافت این نسخه از ویندوز، پیغام ویژه‌ای را بر روی سیستم‌های خود دریافت کنند که موجب آگاهی آن‌ها از این وضعیت خواهد شد.

با این وجود برای نادیده گرفته نشدن این پیغام‌ها قرار است تا آگهی‌های موردنظر به‌صورت تمام صفحه بر روی نمایشگر فرد ظاهر شود که این امر موجب می‌شود تا کاربر بتواند یکی از دو گزینه یادآور مجدد و به‌روزرسانی فوری را انتخاب کند .

برای نظر دادن ابتدا باید وارد شوید. برای ورود اینجا کلیک کنید.